PROJEKTOWANIE
I ZAKŁADANIE OGRODÓW

Szybki kontakt:

Małgorzata Stefańczyk:
tel. 602 109 056

Marcin Musur:
tel. 601 803 549

ogrody@marcinmusur.pl

Publikacje

Marcin Musur to dyplomowany architekt kierujący się pasją i profesjonalizmem. W swoich projektach uwzględnia swoje zamiłowanie do zieleni połączone ze zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

W jednym z odcinków programu „Maja w ogrodzie” można podziwiać jedno z dzieł pana Marcina. Jest to przepiękny, dwunastoletni ogród państwa Zalewskich.

Ogród mieści się na Mazowszu, na skraju Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, w gminie Radziejowice. Właścicielowi ogrodu, panu Bogdanowi Zalewskiemu, przyroda towarzyszyła od zawsze. Ogród jest dopełnieniem jego więzi z przyrodą.

Marcin Musur przekształcił ubogi teren ziemi w zjawiskowy ogród z wieloma drzewami, krzewami, roślinami zielonymi, wyspami kwiatowymi oraz studnią otoczoną urokliwą rozetą kamienną. Rozbudowany układ wodny z grotą skalną, strumieniem i dwoma stawami stanowi przepiękny akwen wodny, przyciągający dzikie zwierzęta.

Ogród jest efektem dużego nakładu pracy od samych podstaw. Użyźnienie ziemi oraz jej nawodnienie to pierwsze długotrwałe kroki w kierunku powstania ogrodu.

Kolejnymi były realizacja założonych planów z wykorzystaniem odpowiednich roślin zielonych, oraz umiejętnego wykorzystania terenu i znajdujących się na nim zasobów przyrody. Takim i wieloma innymi projektami może poszczycić się architekt Marcin Musur, który swoją wiedzą i dorobkiem dzieli się za pośrednictwem własnej strony.


Pan Marcin jest miłośnikiem swojego fachu. Z przyjemnością wykonuje zlecone mu prace. Na swojej stronie opisuje czym kieruje się w projektach, jakie elementy lubi ze sobą łączyć i wykorzystywać w ogrodach. Współpracuje z portalem oogrodzie.pl, gdzie publikuje swoje artykuły. Program „Maja w ogrodzie” prezentuje dzieło architekta. Jest to ogromny zaszczyt dla projektanta, który prócz swojej pracy, w każdy ogród wkłada cząstkę siebie.