PROJEKTOWANIE
I ZAKŁADANIE OGRODÓW

Szybki kontakt:

Małgorzata Stefańczyk:
tel. 602 109 056

Marcin Musur:
tel. 601 803 549

ogrody@marcinmusur.pl

Systemy nawadniania

Jeśli zależy Państwu na utrzymaniu w dobrej kondycji roślinności na terenie ogrodu czy działki, zachęcamy do skorzystania z profesjonalnej oferty systemów nawadniania. Instalujemy nowoczesne systemy dostosowane zarówno do przydomowych ogródków, miniaturowych ogrodów na dachach, działek rekreacyjnych jak i do rozległych przestrzeni – parków, terenów rolniczych czy obiektów sportowych.
Instalujemy system nawadniania w ten sposób, by był on zarówno skuteczny, funkcjonalny, jak i oszczędny. Dbamy również o walory estetyczne powierzonego nam terenu zielonego – montowane przez naszą firmę systemy nawadniania ładnie komponują się z architekturą. Zrealizujemy nawet najbardziej nietypowy projekt, również z wykorzystaniem oświetlenia ogrodowego LED, ścieżek ogrodowych, podjazdów, statuetek czy innych elementów wchodzących w skład zielonej architektury.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wiemy jakiego sprzętu użyć, tak by maksymalnie wykorzystać jego możliwości. W zależności od potrzeb poszczególnych roślin stosujemy zraszacze wynurzalne, węże kroplujące, mikrozraszacze, kroplowniki, czujniki wody. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu i akcesoriów znanych marek jak choćby Rain Bird, Gardena, Hunter, Orbit, Irritrol.